English

O nas

Pasja, miłość, fascynacja charakterem, pięknem i inteligencją psów rasy Nova Scotia Duck Tolling Retriever - tak w kilku słowach możemy opisać jak rozpoczęła się nasza pasja i przygoda z Tollerami - cudownymi psami, które zmieniły nasze życie.

Jesteśmy domową hodowlą cudownej, radosnej rasy psów Nova Scotia Duck Tolling Retriever. W listopadzie 2014r zamieszkała z nami urocza sunia ChaCha. Wtedy nie myśleliśmy jeszcze o hodowli. Jednak nasze zauroczenie tą rasą sprawiło, że psy stały się już naszym rodzinnym hobby. Wszyscy zaangażowaliśmy się najpierw w opiekę nad młodziutką tollerką, potem w jej szkolenie oraz prezentację na wystawach, aż w końcu zapragnęliśmy założyć hodowlę tych pięknych i mądrych psów - do tej pory tak rzadko spotykanych w Polsce.


about-me

Toller

ChaCha mieszka z nami, jeździ na wakacje, jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Wystawy traktujemy jako zabawę, socjalizację, okazję do poznania wspaniałych ludzi, zdrowo zakręconych jak my psiarzy. Oczywiście cieszymy się z sukcesów naszej suni, ale nie to jest najważniejsze. ChaCha to spełnienie naszych marzeń, nasz antydepresant, ale też nasza codzienna ciężka praca. Z nią życie niewątpliwie zmieniło się, zmieniło się na zawsze, zmieniło się na lepsze.

Dziękujemy naszym Przyjaciołom - Psiej Rodzinie :) za ich nieocenioną pomoc, za wsparcie, porady, za to, że zawsze możemy na nich liczyć.

Każdemu życzymy doświadczenia tylu szczęśliwych chwil i radości z posiadania czworonożnego przyjaciela oraz bogatych przeżyć związanych z obcowaniem z rasą Nova Scotia Duck Tolling Retriever.


Retriever z nowej szkocji cena

Sczeniąt, szczenięta